| Name : | Mythri G K |
| Age / Height : | 29years / 5ft 2in |
| Religion - Caste: | Hindu - Lingayatha |
| Subcaste: | Sajjan Ganiga |
| Weight : | Does not mat |
| Gothra / Bedagu : | |
| Education | MSC In Botany |
| Working as - Working in: | Medical Coder In Aster DM, Bengaluru | BANGALORE |
| Name : | Mythri G K |
| Marital Status : | Divorcee |
| Body Type : | Slim |
| Complexion : | Whitish |
| Height : | 5ft 2in |
| Weight : | Does not mat |
| Date of birth : | 26-11-1997 |
| Mother Tongue : | |
| Complexion : | Whitish |
| Body type : | Slim |
| Blood Group : | O +ve |
| Diet : | Vegetarian |
| Smoke : | No |
| Date of Birth : | 26-11-1997 |
| Caste : | Hindu - Lingayatha |
| Gothra / Bedagu : | |
| Raasi : | Don know |
| Nakshatra / Star : | Asta |
| Place of Birth : | SHIVAMOGGA |
| Time of Birth : | 2;15AM |
| Religion : | Hindu |
| Sub Caste : | Sajjan Ganiga |
| Education : | MSC In Botany |
| Working as : | Medical Coder In Aster DM, Bengaluru |
| Working in : | BANGALORE |
| Annual Income : | Does not matter |
| Father's Name / Occupation : | sri;Kalyana Kumar(Alive) / FDA In Davangere Court & Ex-Army |
| Mother's Name / Occupation : | SMT;Prathibhavathi C V(Alive) / Teacher in Anubhava Mantapa School,Davangere |
| No. of Brothers : | 0 of 0 married |
| No. of Sisters : | 1 of 0 married |
| Looking Age : | 28 to 35 |
| Looking Marital Status : | Unmarried |
| Looking Height : | 5ft 2in |
| Caste : | Hindu - Lingayatha |
| Sub caste : | Sajjan Ganiga |
| Education : | BE/ANY IT Company |
| Occupation : | ANY GOOD JOB/BUSSINESS |
| Annual Income : | Does not matter |